Курсы валют $978   €356

Афиша

Мэри Поппинс возвращается

Музыкальное продолжение классической картины 1964 года рассказывает о новых приключениях Мэри и ее друга Джека, предстоящим встретиться с представителями следующего поколения семейства Бэнкс.


Т-34 / Во времена величайших испытаний человечества, когда от каждого действия зависят жизни любимых, 2 заклятых врага начнут свое противостояние
Три богатыря и наследница престола / Князь Киевский решил назначить наследника престола, только вот незадача - кто это может быть?


Хотите публиковать новости вашей фирмы?
Пришлите нам пресс-релиз!

Новости компаний


16+, На правах рекламы
Uliana1 28.03.18 13:48

Отримати за 1 хвилину позику розміром до 15 000 гривень на банківську карту - це реально

В житті багатьох українців, напевне, хоча б в раз виникала така ситуація, коли терміново були потрібні гроші, а зарплата іще не скоро. І, на жаль, далеко не кожен громадянин нашої країни має грошові накопичення «на чорний день», з яких можна було б взяти необхідну суму, а в родичів і друзів просити в борг в ряді випадків не зручно. Банківські позики також не вихід з ситуації, так як їх дають тільки людям, що працюють офіційно, мають достатньо високу заробітну плату і хорошу кредитну історію. Та й оперативністю при прийнятті рішень банківські установи не відрізняються – вердикт по займу позичальнику треба чекати від одного до трьох днів, що зовсім не влаштовує людей, яким гроші потрібні якнайшвидше. Тому для того, щоб в українців з'явився зручний альтернативний спосіб вирішення проблеми, був створений сервіс кредитів онлайн «Moneyveo» - фінансова організація, яка надає миттєві позики в онлайн режимі.
Умови кредитування в Moneyveo
Moneyveo – це одна з перших компаній в Україні, яка почала надавати таку послугу, як кредит онлайн на банківську карту через інтернет. На відміну від конкурентів, ця макрофінансова фірма не вимагає, щоб клієнти приходили в офіс, заповнювали безліч бланків, приносили довідки про доходи або заставне майно і приводили поручителів. Засновники сервісу вирішили піти іншим шляхом і створити найбільш зручні і вигідні умови для позичальників, щоб і вони, і клієнти залишилися задоволеними співпрацею.
Ця фінансова організація спеціалізується на наданні мікропозик жителям усіх регіонів України. Причому для того, щоб отримати кредит через сервіс, людям не потрібно нікуди їхати, простоювати в чергах і годинами чекати рішення по кредитній заявці. Досить заповнити заявку на сайті в режимі онлайн, і вже через 1-2 хвилини отримати рішення по ній. І якщо воно буде позитивним, гроші відразу ж в автоматичному режимі будуть відправлені на банківську платіжну карту клієнта.
Умови кредитування лояльні і вигідні для позичальників. Moneyveo прагне надавати українцям якісні фінансові послуги та виглядати в очах клієнтів не строгим кредитором, а надійним партнером, на якого можна покластися в скрутну хвилину, тому політика надання позик в цій компанії наступна:
 • Сума – до 15 000 гривень
 • Термін - від 1 дня до 1 місяця
 • Процентна ставка по першому кредиту - 0,01% в день
 • Термін заповнення та подання заявки на сайті - до 15 хвилин
 • Розгляд заявки - моментально в автоматичному режимі
 • Час роботи - цілодобово і без вихідних
 • Можливість пролонгувати кредит, сплативши тільки відсотки.
Таким чином, онлайн-сервіс пропонує всім людям, яким невідкладно потрібні гроші в сумі розміром в декілька тисяч гривень, моментальний кредит з низькою процентною ставкою. Причому організація не вимагає від клієнтів ні довідок про доходи, ні поручителів, ні застави: все, що потрібно від потенційного позичальника - це надати чесну і повну інформацію про себе при оформленні онлайн заявки на отримання грошей в борг.
Вимоги кредитної організації до позичальників
Адміністрація віртуального портала по наданню мікрокредитів працює для людей і твердо впевнена, що кожен українець має право розраховувати на якісну и швидку фінансову допомогу. Тому в "Moneyveo" взяти позику може будь-який повнолітній громадянин нашої країни незалежно від наявності у нього офіційного працевлаштування, позитивної кредитної історії і депозитів на банківських рахунках.
Вимоги до позичальників максимально лояльні, тому взяти кредит тут може будь-який дієздатний громадянин віком від 18 до 90 років. Причому важливо, що клієнтами можуть стати як працевлаштовані особи, так і наступні категорії громадян:
 • Пенсіонери
 • Студенти
 • Жінки, які перебувають у декретній відпустці
 • Люди з інвалідністю
 • Безробітні
 • Самозайняті люди і ті, що працюють не офіційно
 • Громадяни, які мають не погашені кредити в будь-якому банку України.
Способи погашення займів
Погасити взяту в режимі реального часу мікропозику так само просто, як і отримати гроші в борг. Організація реалізувала одразу декілька способів погашення, щоб клієнтам було максимально зручно повертати гроші, не витрачаючи на це свій особистий час і не сплачуючи додаткових комісій.
Погасити кредит можна наступними шляхами:
 1. На сайті, онлайн переказом за допомогою простої форми в особистому кабінеті
 2. Через інтернет банкінг свого банку
 3. Через термінали самообслуговування
 4. Через сервіси онлайн платежів
 5. У касі будь-якого банку /при цьому способі банк може стягувати додаткову комісію за свої послуги.
Оформити заявку на кредит в режимі реального часу – це просто
Щоб оформити миттєвий кредит в "Moneyveo" в режимі онлайн, зовсім не обов'язково бути досвідченим користувачем мережі. Функціонал сайту дуже простий і інтуїтивно зрозумілий, тому розібратися в тому, як заповнити форму і подати заявку, зможе навіть користувач-початківець.
Потенційним клієнтам потрібно усього лише пройти нескладну процедуру реєстрації, а потім заповнити форму, ввівши в кожне поле запитувану інформацію. Коли заявка буде заповнена, її потрібно відправити на розгляд, натиснувши відповідну кнопку.
Важливо, що вся надана клієнтом інформація зберігається в особистому кабінеті, тому при подачі запиту на наступний кредит (якщо виникне така необхідність), повторно заповнювати форму зі своїми даними більше не потрібно.
Переваги моментальних мікрокредитів в Moneyveo
"Moneyveo" прагне бути надійним партнером і добрим другом для українців. Тому всім клієнтам цієй фірми гарантовані такі переваги:
 • Швидкий кредит на банківську карту на будь-які цілі на суму до 15 000 гривень
 • Відсотки нижче, ніж в ломбарді
 • Гроші в будь-який час доби без довідок про доходи і застави
 • Можливість пролонгації позики
 • Спеціальна пропозиція для постійних клієнтів - зниження ставки на другу та наступні позики на 50%.

Отримати за 1 хвилину позику розміром до 15 000 гривень на банківську карту - це реально

Оставить комментарий

Вы не зарегистрированы, решите арифметическую задачу на картинке,
введите ответ прописью
(обновить картинку).